Aksesuarlar içerisinde kadınların çok sevdiklerinden biri de şapkalardır. Şapkalar günlük yaşamda tercih edileceği gibi daha çok plajlarda birbirinden şık modeller ile dikkat çekiyor. Sizler de 2014 yazlık bayan şapka modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımız tam da size göre olacaktır.

2014 Şapka Modelleri

Bayan Şapka Modellerine Hasır Detaylar

2014 yazlık bayan şapka modelleri içinde hasır şapka modelleri en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor. Sizler de bu birbirinden şık hasır şapkaları alarak plajda adınızdan fazlaca söz ettirebilirsiniz. Sizlerin severek tercih edeceğiniz bu modellerinden biri de sportif kadınların tercihi olan bildiğimiz şapka modelleri olarak dikkat çekiyor.

Unlulerin Hasir Sapkalari

Yaz sıcaklarında şapka insanları güneşin zararlarından korurken daha az baş ağrısına sebep oluyor. Bu açıdan sizlerin de güneş ışınlarına karşı hassasiyetiniz bulunuyorsa yaz boyunca kullanmak için birbirinden şık şapkalar satın alabilirsiniz. Güneş gözlüğünüz ile birlikte oldukça şık görünmenizi sağlayacak olan bu modeller ile yazı hem şık hem de rahat geçirebilirsiniz.

 

Tags: ,