Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte pek çok kıyafet modası da gerek mağaza vitrinlerinde gerek internet sitelerinde sizler için sunulmaya devam ediyor. Sokak modası da özellikle gençlerin internet üzerinde en çok araştırdıkları modellerden biri olurken sizler de dilerseniz bu kombinasyonlardan faydalanarak kendinize yeni giysi tercihlerinden faydalanabilirsiniz. 2014 yaz sokak modası na bu yazımızda örnekler vereceğiz.

2014 Moda Trendleri

2014 Yaz Sokak Modasında Dikkat Çeken Ayrıntılar

Pek çok kişinin severek takip ettiği sokak modasında bu yıl en çok dikkat çeken ayrıntı, rahatlık ve renkler. Renklerin oldukça iç açıcı olduğu kıyafetlerde sokak modası yine kot gömlekler ve kot şortlar fazlaca dikkat çekiyor. Sizler de severek bu modelleri deneyebilir ve farklı kombinasyonlarla tarzınızı konuşturabilirsiniz.

2014 Yaz Sokak Modası

Bunun yanı sıra çiçekli ve streç denebilecek şekildeki pantolonlar da oldukça dikkat çekerken bu pantolonları dilerseniz askılı atletler ile yazın sıcak günlerinde tercih edebilirsiniz. Giysi olarak bilekte pantolon modelleri de bu yılın sokak modasında en çok dikkat çeken ayrıntılarından biri olurken babet ayakkabılar yazın sokaklarda en çok tercih edilen modeller olacak gibi görünüyor.

 

Etiketler: ,