Monique Lhuillier 2014 gelinlik

Amerikalı ünlü bir tasarımcı olan Monique Lhuillier alanında en iyilerin arasında yer alır. Her sene tasarımları ile göz önünde olan tasarımcı 2014 yılında da bu çizgisinden vazgeçmiyor. Türkiye de sadece Vakko Couture de satılan Monique Lhuillier gelinlik ürünlerin de her sene olduğu gibi bu sene de orijinal Fransız dantelini metrelerce kullandığı modelleri ile karşımızda.

Monique Lhuillier 2014 modelleri

Zor Bir Süreç, Gelinlik Seçimi

Düğün alışverişlerinin temel ürünlerinden olan gelinlik seçilmesi ve alınması yorucu ve zor bir süreçtir. Gelin adaylarının uzun süren karar aşamasının ardından modelin belirlenmesi ve daha sonra gelinlik üzerinde ki tadilatlar bazen can sıkar.

2014 Monique Lhuillier gelinlikler

Sizlere bu konuda iddiası ve profesyonelliği ile yardımcı olabilecek koleksiyonlara sahip Monique Lhuillier’in 2014 yılı tasarımlarına da karar vermeden önce bir göz atmanızı öneririm.

2014 Monique Lhuillier sade gelinlik modelleri

Monique Lhuillier gelinlik ürünleri ile aynı zamanda birçok ünlü isim içinde tasarım yapmıştır. Bunlardan bazıları ; Katy Perry, Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez, Nicki Minaj. Aynı zamanda modacının 2003 yılında Amerika Moda Tasarımcıları konseyinden onur madalyası almıştır.